Yhteystiedot

Tallinnan vanhassakaupungissa sijaitseva Hotel Bern avattiin vuonna 2007. Edullinen hotelli on erinomainen vaihtoehto nähtävyyksiä ja shoppailua rakastaville lomalaisille sekä liikematkustajille, sillä kaikki tärkeimmät ostoskeskukset, nähtävyydet ja tapahtumat ovat vain kävelymatkan päässä.

Tallinnan lentokenttä sijaitsee vain kahdenkymmenen  minuutin ajomatkan päässä ja satamaan pääsee kymmenessä minuutissa autolla.

Yleiset yhteystiedot:

TallinnHotels OÜ / Hotel Bern
Aia str.10, 10111 Tallinna, Viro
P: +372 680 6630; F: +372 680 6631
bern@tallinnhotels.ee
facebook.com/bernhotel
instagram.com/bernhoteltallinn
Reg. code: 11084782
VAT: EE100952346

Swedbank AS
a/a nr. EE762200221026338742
IBAN: EE762200221026338742
SWIFT: HABAEE2X

Amadeus: WV TLLHBE
Galileo/Apollo: WV 61086
Sabre: WV 045549
WorldSpan: WV TLLBE

Varaukset:

P: +372 680 6646; F:+372 680 6656
bern@tallinnhotels.ee

Varaa nyt* »
*Parhaan hinnan takuu!

Johto

Ain Käpp
Toimitusjohtaja
P: +372 680 6644
ain.kapp@tallinnhotels.ee
 
Jekaterina Matinkin
Hotellin vastaanottojohtaja
P: +372 680 6632
jekaterina.matinkin@tallinnhotels.ee
 

KIRJANPITO

Tiina Vahtras
Talousjohtaja
P: +372 680 6639
tiina.vahtras@tallinnhotels.ee
 
Gerdi Raidma
Kirjanpitäjä
T: +372 680 6635
gerdi.raidma@tallinnhotels.ee
 
Piret Jalakas
Kirjanpitäjä
P: +372 680 6634
piret.jalakas@tallinnhotels.ee
Reet Gutmann
F&B Controller
reet.gutmann@tallinnhotels.ee
 
   

VARAUSKESKUS

Maria Koldekivi
Revenue Manager
P: +372 680 6645
maria.koldekivi@tallinnhotels.ee
 
Liis Lember
Varauskeskuksen johtaja
T: +372 680 6646
liis.lember@tallinnhotels.ee
  
Margit Mölder
Varauskoordinaattori
P: +372 680 6646
margit.molder@tallinnhotels.ee
 
Hegle Kannastik
Varauskoordinaattori
P: +372 680 6646
hegle.kannastik@tallinnhotels.ee

MYYNTI JA MARKKINOINTI

Anna Teiste
Myyntipäällikkö
P: +372 680 6643
anna.teiste@tallinnhotels.ee
 
Sven Liiv
Myyntipäällikkö
P: +372 680 6641
sven.liiv@tallinnhotels.ee
 
Ando Saar
Myyntijohtaja
P: +372 680 6642
ando.saar@tallinnhotels.ee
 
Pille Lüüs
Myynti- ja markkinointispesialisti
P: +372 680 6644
pille.lyys@tallinnhotels.ee

Ota yhteyttä