Kaks TallinnHotels hotelli taas Tripadvisori esikolmikus!

24. jaanuar 2018.

Hotell Palace – kolmandat aastat järjest Eesti parim ja Savoy Boutique kolmandat aastat esikolmikus!

2017 aasta külaliste arvustuste põhjal on Hotell Palace juba kolmandat aastat järjest kõrgeima külaliste rahuloluga hotell Eestis ning kuulutati Tripadvisor Traveler’s Choice Awards 2018 võitjaks!

Samuti TallinnHotels ketti kuuluv Savoy Boutique Hotell saavutas hinnalise kolmanda koha.

Hotell Palace võõrustas 2017 aastal 18 986 külalist, enim saabus neid Soomest, Ühendkuningriigist, Venemaalt ning Eestist.

Savoy Boutique Hotell võõrustas 2017 aastal 10 995 külalist ja enim saabus neid Soomest, Venemaalt, Ühendkuningriigist, Jaapanist, Saksamaalt, Ameerika Ühendriikidest, Rootsist, Norrast ja Eestist.

„On tähelepanuväärne, et Eesti Vabariigi juubeliaastal on esikümnes sedavõrd palju just kohalike firmade juhitavaid hotelle ning kahtlemata on selle nimekirja tipus olemine suur au ja kohustus.

Varasemast enam on esikümnes hotelle Saaremaalt ja Pärnust, viidates üldisele taseme tõusule ja tihedale konkurentsile. Oleme uhked oma inimeste üle, kelle igapäevane töö on nende auhindade taga.

Külaliste tagasiside analüüsimisel ja teenuste arendamisel lähtume Hotell Palace rajaja J. Mürgi 1937 a. juhtmõttest: ainult parimaist parim on küllalt hea maja jaoks, mis peab tähistama uut ajajärku Eesti hotelliasjanduse ja väliskülaliste vastuvõtmise alal. ” kommenteeris Ain Käpp, TallinnHotels tegevjuht.

Esiviisik järjestus tihedas konkurentsis järgmiselt:

1. Hotell Palace,
2. Hilton Tallinn Park,
3. Savoy Boutique Hotell,
4. Hotell Telegraaf,
5.Swissotel Tallinn

2005 aastast tegutsev eestimaine TallinnHotels võõrustab külalisi kolmes hotelli,  Savoy Boutique Hotell*****, Hotell Palace****SUPERIOR ja Hotell Bern Tallinna Vanalinna piiril ning kahes, Eesti paremikku kuuluvas restoranis Konrad ja MEKK.

TallinnHotels eesmärgiks on esindada Eestit parimal moel ning pakkuda külalistele meeldejäävaid elamusi.

Lisainfo:
Ain Käpp
Tegevjuht
TallinnHotels
E-post: ain.kapp@tallinnhotels.ee
Tel: +372 502 5001

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.Loe rohkem Nõustun