Tellimused

T: +372 680 6646; F: +372 680 6656
tallinnhotels@tallinnhotels.ee

Savoy Boutique Hotell
Broneerimine: savoy@tallinnhotels.ee

Hotell Palace
Broneerimine: palace@tallinnhotels.ee

Hotell Bern
Broneerimine: bern@tallinnhotels.ee

Maria Koldekivi
Revenue Manager
T: +372 680 6645
maria.koldekivi@tallinnhotels.ee

Liis Lember
Tellimuste juht
T: +372 680 6646
liis.lember@tallinnhotels.ee

Margit Mölder
Tellimuste koordinaator
T: +372 680 6646
margit.molder@tallinnhotels.ee

Hegle Kannastik
Tellimuste koordinaator
T: +372 680 6646
hegle.kannastik@tallinnhotels.ee

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.Loe rohkem Nõustun