Tripadvisori kõrgeimad auhinnad taas TallinnHotels’ile

Jaanuar 2017.

TallinnHotels on Eesti hotellituru kvaliteediliider!

Maailma suurima reisiportaali TripAdvisori külastajate hinnangute ning tagasiside põhjal koostatud ja  24. jaanuaril 2017 avaldatud Tripadvisor Traveler’s Choice Awards Eesti parimate hotellide edetabelis The Best Hotel in Estonia in 2017 on teist aastat järjest esikohal Hotell Palace ning teisele kohale on eelmise aasta kolmandalt kohalt tõusnud Savoy Boutique Hotell!

Kategoorias The Best Service Hotel In Estonia 2017 on juba kolmandat aastat esikohal Hotell Palace ning Savoy Boutique Hotell on tõusnud kolmandale kohale!

Seega on Eesti kaks parimat teenust pakkuvat hotelli eestimaise TallinnHotels kaubamärgi all.

2005 aastast tegutsev eestimaine TallinnHotels opereerib kolme hotelli,  Savoy Boutique Hotell*****, Hotell Palace****SUPERIOR ja Hotell Bern Tallinna Vanalinna piiril ning kahte, Eesti paremikku kuuluvat restorani Konrad ja MEKK.

Turismimaailma Oscariks nimetatud turismiauhinna World Travel Awards™ poolt on Hotell Palace pärjatud tiitliga Estonia’s Leading Hotel 2016 ning Savoy Boutique omakorda aastatel 2012-2015 Estonia’s Leading Boutique Hotel

Edetabelitesse valituks osutunud saavad Tripadvisori tunnusmärgise “2016 Traveler’s Choice” ehk 2016. aasta reisijate valik.

Hotell Palace****SUPERIOR on 1937. aastal rajatud 79-toaline esindushotell, mis taasavati 2014 aastal peale täielikku renoveerimist ning tähistab 2017 oma 80 juubeliaastat.

Savoy Boutique Hotell***** on Tallinna vanalinnas asuv ja 2016 kümnendat juubeliaastat tähistanud 44-toaline butiikhotell.

Meie eesmärgiks on esindada Eestit parimal moel ning pakkuda külalistele meeldejäävaid elamusi.

Need kõrged tunnustused on märgiks sellest, et me hoolitseme oma külaliste eest maailmatasemel.

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.Loe rohkem Nõustun