Tripadvisori kõrge tunnustus TallinnHotels’ile

Veebruar 2016.

TallinnHotels opereerida on kaks kolmest Eesti parimast hotellist!

2005 aastast tegutsev eestimaine TallinnHotels opereerib kolme kõrgema klassi hotelli, Savoy Boutique Hotell★★★★★, Hotell Palace★★★★SUPERIOR ja Hotell Bern Tallinna Vanalinna piiril ning kahte, Eesti 50 parima hulka kuuluvat restorani Konrad ja MEKK.

Maailma suurima reisiportaali TripAdvisori külastajate hinnangute ning tagasiside põhjal koostatud ja  21. jaanuaril 2016 avaldatud Tripadvisor Travellers Choice Awards edetabeli alusel on Hotell Palace Eesti parim hotell ning Savoy Boutique Hotell on kolmandal kohal!

Hotell Palace on lisaks juba teist aastat järjest pärjatud ka Tripadvisori parima teenindusega hotelli tiitliga.

Savoy Boutique Hotell omakorda on ka Tripadvisori 2016 aasta romantiliste hotellide nimistus auväärsel teisel kohal.

Savoy Boutique Hotell on lisaks valitud ka World Travel Awards poolt Eesti parimaks butiikhotelliks ning seda juba viimasel kolmel aastal.

Edetabelitesse valituks osutunud saavad Tripadvisori tunnusmärgise “2016 Traveler’s Choice” ehk 2016. aasta reisijate valik.

Hotell Palace★★★★SUPERIOR on 1937. aastal rajatud 79-toaline esindushotell, mis taasavati 2014 aastal peale täielikku renoveerimist.

Savoy Boutique Hotell★★★★★ on Tallinna vanalinnas asuv ja tänavu kümnendat juubeliaastat tähistav 44-toaline butiikhotell.

TallinnHotelsi visiooniks on esindada Eestit. Need kõrged tunnustused on märgiks sellest, et me hoolitseme oma külaliste eest maailmatasemel.

Top 10 Hotels — Estonia
Top 10 Hotels for Service — Estonia
Top 10 Hotels for Romance — Estonia

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.Loe rohkem Nõustun