Menüü

Savoy Boutique Hotell – kolmandat aastat järjest Eesti kolme parima seas!

24. jaanuar 2018.

Kaks TallinnHotels hotelli taas Tripadvisori esikolmikus!

2017 aasta külaliste arvustuste põhjal on Savoy Boutique Hotell juba kolmandat aastat järjest ühe kõrgeima külaliste rahuloluga hotell Eestis ja kuulutati Tripadvisor Traveler’s Choice Awards 2018 kolmanda koha vääriliseks, võidu saavutas samuti TallinnHotels ketti kuuluv Hotell Palace.

Savoy Boutique Hotell võõrustas 2017 aastal 10 995 külalist ja enim saabus neid Soomest, Venemaalt, Ühendkuningriigist, Jaapanist, Saksamaalt, Ameerika Ühendriikidest, Rootsist, Norrast ja Eestist.

„On tähelepanuväärne, et Eesti Vabariigi juubeliaastal on esikümnes sedavõrd palju just kohalike firmade juhitavaid hotelle ning kahtlemata on selle nimekirja tipus olemine suur au ja kohustus.

Varasemast enam on esikümnes hotelle Saaremaalt ja Pärnust, viidates üldisele taseme tõusule ja tihedale konkurentsile. Oleme uhked oma inimeste üle, kelle igapäevane töö on nende auhindade taga. Tripadvisorisse jäetud ligi 1500st tagasisidest on kokku 75% olnud 5***** või 4**** tasemel, kommenteeris Ain Käpp, TallinnHotels tegevjuht.

Esiviisik järjestus tihedas konkurentsis järgmiselt:

1. Hotell Palace,
2. Hilton Tallinn Park,
3. Savoy Boutique Hotell,
4. Hotell Telegraaf,
5. Swissotel Tallinn

2005 aastast tegutsev eestimaine TallinnHotels võõrustab külalisi kolmes hotelli,  Savoy Boutique Hotell*****, Hotell Palace****SUPERIOR ja Hotell Bern Tallinna Vanalinna piiril ning kahes, Eesti paremikku kuuluvas restoranis Konrad ja MEKK.

TallinnHotels eesmärgiks on esindada Eestit parimal moel ning pakkuda külalistele meeldejäävaid elamusi.

Lisainfo:
Ain Käpp
Tegevjuht
TallinnHotels
E-post: ain.kapp@tallinnhotels.ee
T: +372 502 5001

www.tripadvisor.com