Savoy Boutique Hotel★★★★★

Kogu hotelli personal, vastuvõtutöötajast ettekandjani ja conciergest toateenijani, on pühendunud eesmärgile pakkuda Teile parimat ning muuta Savoy Boutique Hotellis viibimine igati meeldejäävaks. Loodame, et suudame pakkuda Teile killukest luksust ning kodutunnet ja ootame Teid tagasi.

Savoy Boutique Hotell on 100% tubakavaba.

Hommikusöök

Pakume rikkalikku buffet-hommikusööki, kust viietärnihotellile kohaselt ei puudu ka vahuvein, hotelli esimesel korrusel restoranis MEKK. Suurtest, Karjavärava platsile avanevatest akendest saate jälgida linna ärkamist.

Restoranis  serveeritakse rikkalikku buffét hommikusööki:
E-R                  7:00-10:00
L; P                  8:00-11:00 (k.a. riiklikud pühad)

Concierge

Concierge aitab Teid restorani reserveerimisel, linnaekskursiooni, teatripiletite, transfeeride,  tagasilennu check-ini  ja kõikvõimalike muude küsimuste lahendamisel.

Check-In / Check-Out

Check-in alates 14:00. Check-out hiljemalt kell 12:00

Parkimine

Parkimine on tasuline. Hotelli külalistele pakume parkimisvõimalust lähedalasuva Solarise keskuse parkimismajas. Hotelli läheduses asub ka mitu tasulist parkimisala ning parkimiskohad tänava servas. Lisainfot küsige palun meie tellimiskeskusest või hotelli vastuvõtust.

Transfeerid

Korraldame meeleldi Teie transpordi ja selleks palume oma soovist teatada vähemalt 24 tundi ette e-maili aadressil savoy@tallinnhotels.ee. Transfeer on tasuline lisateenus.

Aitame ka auto-, bussi- või limusiini rendiga seotud küsimustes.

Ratastoolis liikumine

Enamus hotelli ruumidest on ratstooliga ligipääsetavad ja meil on liikumispuudega külalise jaoks erivarustatud tuba, aga kõrvaline abi on siiski vajalik.  Lisainfot küsige palun hotelli vastuvõtust +372 680 6688 või savoy@tallinnhotels.ee

Padjamenüü

Meie külalisena saate tavalise padja asemel valida tatrapadja, antistress-padja, allergiavaba Amiroc-padja või allergiavaba sulepadja.

Lisaks on iga padjapüüri all hügieenilised padjakatted, mis tagavad täiusliku puhtuse ja rahuliku une.

Autoga Solarise parklasse

Jala Solarisse

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info andmete töötlemise ja küpsiste kasutamise põhimõtete kohta. Nõustun