Menüü

Savoy Boutique Hotel

Hommikusöök

Pakume rikkalikku buffet-hommikusööki, kust viietärnihotellile kohaselt ei puudu ka vahuvein, hotelli esimesel korrusel restoranis MEKK. Suurtest, Karjavärava platsile avanevatest akendest saate jälgida linna ärkamist.

Restoranis  serveeritakse rikkalikku buffét hommikusööki:
E-R                  7:00-10:00
L; P                  8:00-11:00 (k.a. riiklikud pühad)

Concierge

Concierge aitab Teid restorani reserveerimisel, linnaekskursiooni, teatripiletite, transfeeride,  tagasilennu check-ini  ja kõikvõimalike muude küsimuste lahendamisel.

Parkimine

Parkimine on tasuline. Hotelli külalistele pakume parkimisvõimalust lähedalasuva Solarise keskuse parkimismajas. Hotelli läheduses asub ka mitu tasulist parkimisala ning parkimiskohad tänava servas.

Lisainfo: +372 680 6688 või savoy@tallinnhotels.ee

Autoga parkimismajja

Padjamenüü

Meie külalisena saate tavalise padja asemel valida tatrapadja, antistress-padja, allergiavaba Amiroc-padja või allergiavaba sulepadja. Lisaks on iga padjapüüri all hügieenilised padjakatted, mis tagavad täiusliku puhtuse ja rahuliku une.

Transfeerid

Korraldame meeleldi Teie transpordi ja selleks palume oma soovist teatada vähemalt 24 tundi ette e-maili aadressil savoy@tallinnhotels.ee.

Transfeer on tasuline lisateenus.

Aitame ka auto-, bussi- või limusiini rendiga seotud küsimustes.

Ratastoolis liikumine

Enamus hotelli ruumidest on ratstooliga ligipääsetavad ja meil on liikumispuudega külalise jaoks erivarustatud tuba, aga kõrvaline abi on siiski vajalik.

Lisainfo: +372 680 6688 või savoy@tallinnhotels.ee

Jala parkimismajja

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem Nõustun