Näita/Peida galeriid

Konverentsid

Konverentsisaal Mühlberg

Hotelli rajaja, Johannes Mühlbergi auks nimetatud konverentsisaal mahutab kuni 75 inimest ning asub hotelli esimesel korrusel. Ruum sobib nii nõupidamiste, koolituste kui ka ärikohtumiste läbiviimiseks ning samuti ka piduliku banketi korraldamiseks.

Ruumi varustuse hulka kuuluvad kaks statsionaarset dataprojektorit ja kaks ekraani, helisüsteem kahe mikrofoniga, traadita internetiühendus, pabertahvel, kirjutuspaberid, pliiatsid ja jäävesi.

Tehniline varustus ühildub Apple AirPlay-ga, kasutades selleks eraldi võrku ning võimas WiFi on hotelli võrgust eraldatud.

Loomuliku valgusega ruumis on suured riidekapid, distantsjuhtimisega ja täielikku pimendust võimaldavad kardinad ning reguleeritav võimas konditsioneer.

Oleme valmistanud ette valiku seltskonnamenüü- ja kohvipausivalikuid, mida serveerime Mühlbergi konverentsisaalis või Galeriis.

Galerii Privaatruum

Galerii, kus pakume hommikusööki ja konverentsitoitlustust, seintel ripuvad arvukad Konrad Mägi maalide reproduktsioonid. Galerii privaatruum on sellest klaasustega eraldatav osa, mis sobib väiksemate seminaride, koosolekute ja privaatsete lõunate ning õhtusöökide korraldamiseks.

Ruumis on loomulik valgus, tüllkardinad, reguleeritav konditsioneer, tualettruum ja TV-ekraan.

Ruumi saab kasutada alates kella 12st, varasemal kellaajal koos hommikusöögiga erikokkuleppel vastavalt hotelli täituvusele.

Ruum mahutab kuni 18 inimest laudkondades, 14 inimest pika laua taga.

 

Konverentsi päringuvorm»

Mahutavuse tabel

Seminariruumid m2 Kõrgus Teater Klass Ümarlaud U-kuju
Mühlbergi saal 83 2,7m 70 40 28 26

Hinnas sisaldub: kannuvesi, pabertahvel, ekraan, dataprojektor, Wi-Fi, paber, kirjutusvahendid ja käibemaks 20%.

Seminariruumid m2 Kõrgus Koosolek Laudkonnad
Galerii Privaatruum 30 2,7m 10-14 18

Hinnas sisaldub: kannuvesi, pabertahvel, Wi-Fi, TV-ekraan, märkmepaber, pliiats ja käibemaks 20%.

Küsige julgelt ka lisavarustust, mis ülaltoodud kirjeldusest puudub, tel 680 6646 või palace@tallinnhotels.ee.

 

Seminariruum kuni 22 inimesele Savoy Boutique hotellis» Seminariruum kuni 10 inimesele Bern hotellis»
Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info andmete töötlemise ja küpsiste kasutamise põhimõtete kohta. Nõustun