Hotell Palace

Hotell Palace on peale täielikku renoveerimist seadnud ambitsioonika ülesande viia teeninduskultuur uuele tasemel. Kogu hotelli personal, vastuvõtutöötajast ettekandjani ja conciergest toateenijani, on pühendunud eesmärgile pakkuda Teile parimat ning muuta Hotellis Palace viibimine igati meelsejäävaks.

Hotell Palace on 100% tubakavaba.

Hommikusöök

Maitsev eestipärane buffet hommikusöök serveeritakse hotelli esimesel korrusel Galeriis.
E-R 07:00-10:30
L-P 07:30-11:00 (k.a. riiklikel pühadel).

Concierge

Concierge aitab Teid restorani reserveerimisel, linnaekskursiooni, teatripiletite, transfeeride, tagasilennu check-ini ja kõikvõimalike muude küsimuste lahendamisel.

Check-In / Check-Out

Check-in alates 14:00. Check-out hiljemalt kell 12:00.

Transfeerid

Hotell Palace korraldab meeleldi Teie transpordi. Selleks palume oma soovist teatada vähemalt 24 tundi ette e-maili aadressil palace@tallinnhotels.ee. Transfeer on tasuline lisateenus. Külalistele, kes on broneerinud sviidi, pakume transfeeri hotelli kulul.

Aitame ka auto-, bussi- või limusiini rendiga seotud küsimustes.

Parkimine

Hotell pakub tasulist parkimist lähedal asuvas ja valvega maa-aluses parklas. Hotelli läheduses asub ka mitu tasulist parkimisala. Lisainfot küsige palun hotelli vastuvõtust.

Ratastoolis liikumine

Enamus hotelli ruumidest on ratstooliga ligipääsetavad ja meil on liikumispuudega külalise jaoks erivarustatud tuba, mis on vajadusel ühendatav kõrvalasuva toaga. Lisainfot küsige palun hotelli vastuvõtust.

Padjamenüü

Meie külalisena saate tavalise padja asemel valida tatrapadja, antistress-padja, allergiavaba Amicor-padja või allergiavaba sulepadja.

Lisaks on iga padjapüüri all on hügieenilised padjakatted, mis tagavad täiusliku puhtuse ja rahuliku une.

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info andmete töötlemise ja küpsiste kasutamise põhimõtete kohta. Nõustun