Menüü

Ambassador

Tule ja naudi linna parimat vaadet Eesti parimas hotellis!

Tallinna esmamainimise auks pakub Tallinna legendaarseim hotell Tallinna avastamist erakordse vaatega Presidendisviidis.

Hind 1154€

Teie teenistuses!

  • Presidendisviit kaheks ööks
  • VIP-tervitussuupisted saabumisel
  • Basseini, saunade ja jõusaali kasutamine
  • Parkimine Vabaduse väljaku maa-aluses parklas või
  • Edasi-tagasi transfeer hotelli Harjumaa piires või
  • Lennujaama VIP-teenus

Kaheks ööks on Teie käsutuses linna legendaarseima hotelli Presidendisviit, kust avaneb lummav vaade vabaduse väljakule.

Saunaga sviit koosneb avarast kaminaga stuudiost, kus on sohvad kaheksale, kööginurgast koos söögilauaga kuuele külalisele ning suurest magamistoast, avarast vannitoast ja saunast. Presidendisviidist ei puudu ka töökabinet ja nõupidamisruum. Lisaks on võimalik presidendisviiti ühendada kõrvalasuva kaheinimese toaga.

Kõikidele sviidi mugavustele lisaks saate peale saunaskäiku läita kamina, puhata ergonoomilisel lõdvestaval lamamistoolil ning nautida meelelahutust 55-tolliselt telerilt.

Aktiivsemaks lõõgastumiseks olete oodatud hotelli soklikorrusele, kus saate kogu päeva jooksul kasutada treeningsaali, väikest massaažipunktidega basseini, mullivanni ning auru- ja leilisauna.

Lisaks ootab Teid saabudes väike üllatus, hommikusöögi serveerime soovi korral tuppa ning teeme voodi üles.

Hotell Palace ajalugu on täis diplomaatiat…

Alates 1991 sügisest, peale Eesti taasiseseisvumist alustasid paljud välisriikide saatkonnad oma missiooni Eesti Vabariigis just hotellis Palace ning siin asus ka suur osa saadikute residentsidest.

Kodumaalt võeti kaasa kõik eluks vajaminev, alustades kirjutuspaberist ja pastakatest ning lõpetades toidu ja sularahaga, sest saabuti eikuhugi. Üllatusena leiti eest noobel ja värskelt renoveeritud esindushotell, mida hakati omavahel kutsuma „Hotel Ambassador’iks“. Eriti populaarsed olid kahetoalised numbrid, millest üht tuba kasutati saatkonna/konsulaadi tööruumina.

Hiljem nimetasid need esimesed saabujad end Palace Clubiks ning hoidsid tihedalt kokku.

2014 aastal taasavati Hotell Palace taaskord peale täielikku renoveerimist.

Presidendisviite on vaid üks ning pakkumine kehtib vaid otsebroneeringutele:

telefon: +372 680 6646
e-mail:palace@tallinnhotels.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem Nõustun