Menüü
Näita/Peida galeriid

MEKK baar

MEKK baaris kohtuvad tänapäevane Eesti joogikultuur ja Moodne Eesti KöögiKunst.

MEKK baaris alustame alati jookidest ja seejärel kombineerime sinna juurde meelepärased road. Kui restoranis MEKK on põhirõhk toidul ja joogipool toetab kõike head ja paremat, mida MEKK-i meeskond on loonud, siis baaris on lood vastupidi.

MEKK baaris on laiendatud viinavalik ja kohapeal valmistatud napsude menüü. Nende intensiivsete ja kargete jookide serveerimisele pööratakse eraldi rõhku ja tähelepanu. Loomulikult on lisaks kangetele jookidele esindatud ka kohapeal valmistatud karastusjoogid, klassikalised kokteilid, millele on Eesti maiku juurde antud.

MEKK baari toiduvaliku tähelepanu keskpunkt on MEKKseritel ehk külmade suupistete ja roogade valikutel, mis serveeritakse lauale vaagnatel. Mekserid tagavad maitserännaku nii nõudlikule elamusteotsijale kui meeleolukale sõpruskonnale, andes võimaluse proovida mitmeid roogasid, jagada neid kaaslastega ja veeta maitsva toiduga suisa terve õhtu!

Lisaks mekseritele, leiab menüüst ka toekamad terve toidukorra salatid, MEKK-i pearoad ja maitsvad desserdid. MEKK-i tuntud kvaliteet ja ehtsus on tagatud ka baaris!

Broneeri laud MEKK Baaris»

Baaris on ka eraldi asetsev privaatruum – Linnamüüri kamber, mis sobib ideaalselt koosolekute, presentatsioonide, vastuvõttude, lõuna- ja õhtusöökide korraldamiseks. Lisaks privaatsusele leiab sealt iidse 13. sajandist pärineva linnamüüri, mis varjab sajanditetaguseid saladusi.

Suveperioodil saame rõõmu tunda päikseküllasest terrassist, millel on vaade õnnetoovale korstnapühkijale ja purskkaevule.

Õdus miljöö ja linna tuiksoonel asetsemine annab meie baarile eelise olla parimaks kohtumispaigaks. MEKK baaris oleme valmis võõrustama 34 külalist.

MEKK_baar_logo

Lahtiolekuajad:

E – N – 11.00 – 23.00
R – L – 11.00 – 01.00
P – 11.00 – 21.00

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem Nõustun