Näita/Peida galeriid

Koosolekud ja üritused

Meil on suur rõõm ja võimalus võõrustada ka suuremaid seltskondi, mitmes erinevate võimalustega ruumis.

Meie hubase restorani peasaali mahub kuni 44 külalist, seejuures on meil suur ümarlaud, mille ümber mahub kuni 8 külalist.

Valgusküllane Galerii mahutab kuni 80 inimest ja on oma nime saanud seintel rippuvate arvukate Konrad Mägi maalide reproduktsioonide tõttu.

Just Galeriis pakume ka konverentsitoitlustust ning katame eksklusiivseid buffeelaudu.

Galerii privaatruumis on võimalik pidada hommikusöögiseminari, samuti nõupidamisi ning privaatseid lõuna- ja õhtusööke kuni 18 külalisele.

Bankettide ja korporatiivürituste korraldamiseks sobib suurepäraselt hotelli rajaja auks nimetaud konverentsisaal Mühlberg, mahutades laudkondadena 40 inimest.

Eksklusiivseim koosolemispaik on kahtlemata hotelli Palace Presidendisviit, kus hingematvat vaadet ja stiilset interjööri saavad nautida kuni 8 inimest.

Olgu koosviibimise põhjuseks sünnipäevad, juubelid, pulmad, korporatiivüritused või lihtsalt soov veeta hästi aega heas seltskonnas, serveerib Konradi köök kõikides nimetatud ruumides Teile eelistatud toite ja jooke.

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.Loe rohkem Nõustun