• Restoran Konrad missiooniks on Eesti
  kaasaegse kokakunsti edasiarendamine
  ning Eesti tutvustamine läbi selle.

 • Konrad toob Teieni erinevate köökide mõjud
  Eesti toidukultuurile 20. sajandi algusest
  kuni tänapäevani.

 • Restoranis Konrad soovime rakendada
  moodsa kokakunsti võtteid läbi rõõmsa ja
  elava käsitlusviisi, et pakkuda Teile
  nauditavat toitu ja kauneid elamusi.

Restoran Konrad

Konrad pakub oma külalistele seda, millest ka ise lugu peab.

Talle meeldib kvaliteetsest toorainest klassikaline Euroopa köök, mis ka moodsas võtmes pakutuna peab olema lihtne. Lihtne mitte valmistusviisis, vaid just ülesehituses ja maitsete mõistetavuses. Konrad soovib, et külalised mõistaks, mida nad söövad.

Konrad peab lugu värskest leivast, saiakestest ja pirukatest ning ta müüb neid heal meelel ka kaasa.

Lisaks Eestile armastab ta ka Itaaliat.

Kiek in de Konrad!

Video Konradist

Vaata menüüsid » Reserveeri laud restoranis Konrad »

Konrad_logo_1

Lahtioleku ajad

Esmaspäev – Reede   12:00 – 22:00
Laupäev   17:00 – 22:00
Pühapäev   Suletud

(köök avatud kuni 21:30)

Konrad Vilhelm Mägi

(01.11.1878 – 15.08.1925)

Konrad Mäge võib pidada eesti kunsti imeks. Talle oli loominguaega antud ligikaudu 18 aastat, mille järel võis tema pärandi hulka arvata vähemalt 400 maali. Tuntud on ta ka kui üks kunstiühingu Pallas asutajaid. Teda on ärgitanud stiilimuutustele matkad ja erinevad elukohad, kuid tihti on kunstnik ühendanud uueks veenvaks tervikuks mitmeid ajas ja ruumis kaugeid algeid. Mäe jaoks ei olnud kunst mitte jäljendus, vaid alati eneseväljendus, eneseteostus ja uue maailma loomine vastavalt välisilmast tekkinud muljetele. Kogu tema loomingus helises kaasa tema kaasaegne kunstiareng, kuid seda täiesti isikupärases käsituses. Ligikaudu paarikümne aasta jooksul oli Konrad Mägi olnud üks kõige populaarsematest eesti kunstnikest.

Konrad Mägi peetakse sageli Eesti kunstiajaloo olulisimaks maalikunstnikuks

Sai alghariduse Tartu Saksa Käsitööliste Seltsi joonistuskoolis, seejärel õppis St. Peterburis Stieglitzi kunstikoolis. Läks 1906. aastal Soome, kus lõi Ahvenamaal oma esimesed maastikumaalid. Aasta hiljem kolis Konrad Mägi Pariisi, et õppida Académie Colarossi ja La Grande Chaumiére’i vabaakadeemias. Elas 1908-1910 Norras ja 1910-1912 jälle Pariisis, kus täiendas end Académie Russe’is. Naasis seejärel kodumaale kus tegutses peamiselt Tartus kuid suviti maalis Saaremaal, Võrumaal ja Viljandimaal. Tartus asutas Mägi ka kunstikooli “Pallas”, millest kujunes kasvulava kümnete kunstnike jaoks,  olles ühtlasi selle esimeseks juhatajaks. 1920ndate algul reisis Mägi Berliini kaudu Itaaliasse (töötas Capri saarel, Roomas ja Veneetsias), kuid tema varane lahkumine lõpetas intensiivse, viljaka ning vaheldusrikka kunstnikukarjääri.

Reserveeri laud restoranis Konrad »

Galerii baar

Linna tuntuim kohtumispaik, Galerii baar, on avatud varahommikust hilisõhtuni, pakkudes klassikalist suupistemenüüd ning suurepäraseid jooke. Samuti pakume lõunamenüüd.

Galeriis pakume eestipärast hommikusööki, seminaride kohvipause ja teenindame erinevaid üritusi.

Avatud:

Esmaspäev – Neljapäev   08:00 – 23:30
Reede – Laupäev   08:00 – 00:00
Pühapäev   08:00 – 22:00

Koosolekud ja üritused

Meil on suur rõõm ja võimalus võõrustada ka suuremaid seltskondi, mitmes erinevate võimalustega ruumis.

Meie hubase restorani peasaali mahub kuni 44 külalist, seejuures on meil suur ümarlaud, mille ümber mahub kuni 8 külalist.

Valgusküllane Galerii mahutab kuni 80 inimest ja on oma nime saanud seintel rippuvate arvukate Konrad Mägi maalide reproduktsioonide tõttu.

Just Galeriis pakume ka konverentsitoitlustust ning katame eksklusiivseid buffeelaudu.

Galerii privaatruumis on võimalik pidada hommikusöögiseminari, samuti nõupidamisi ning privaatseid lõuna- ja õhtusööke kuni 18 külalisele.

Bankettide ja korporatiivürituste korraldamiseks sobib suurepäraselt hotelli rajaja auks nimetaud konverentsisaal Mühlberg, mahutades laudkondadena 40 inimest.

Eksklusiivseim koosolemispaik on kahtlemata hotelli Palace Presidendisviit, kus hingematvat vaadet ja stiilset interjööri saavad nautida kuni 8 inimest.

Olgu koosviibimise põhjuseks sünnipäevad, juubelid, pulmad, korporatiivüritused või lihtsalt soov veeta hästi aega heas seltskonnas, serveerib Konradi köök kõikides nimetatud ruumides Teile eelistatud toite ja jooke.

Kontaktid

Vabaduse väljak 3,
10141 Tallinn
info@konrad.ee
T: +372 680 6650
facebook.com/restorankonrad
instagram.com/konradrestaurant
3D Tour

Restoran Konrad

Lahtioleku ajad

Esmaspäev – Reede   12:00 – 22:00
Laupäev   17:00 – 22:00
Pühapäev   Suletud

(köök avatud kuni 21:30)

Galerii Baar

Lahtioleku ajad

Esmaspäev – Neljapäev   08:00 – 23:30
Reede – Laupäev   08:00 – 00:00
Pühapäev   08:00 – 22:00

(köök avatud kuni 22:00)

Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.Loe rohkem Nõustun