Kontaktid hotellis Bern

Ain Käpp
Tegevdirektor
T: +372 680 6644
ain.kapp@tallinnhotels.ee
 
Jekaterina Matinkin
Vastuvõtu ja majapidamise juht
T: +372 680 6632
jekaterina.matinkin@tallinnhotels.ee

RAAMATUPIDAMINE

Tiina Vahtras
Finantsjuht
T: +372 680 6639
tiina.vahtras@tallinnhotels.ee
 
Gerdi Raidma
Personali- ja palgaarvestuse spetsialist
T: +372 680 6635
gerdi.raidma@tallinnhotels.ee
 
Piret Jalakas
Raamatupidaja
T: +372 680 6634
piret.jalakas@tallinnhotels.ee
Reet Gutmann
Toitlustuse controller
reet.gutmann@tallinnhotels.ee
 
   

TELLIMUSED

Maria Koldekivi
Revenue Manager
T: +372 680 6645
maria.koldekivi@tallinnhotels.ee
 
Liis Lember
Tellimuste juht
T: +372 680 6646
liis.lember@tallinnhotels.ee
 
Margit Mölder
Tellimuste koordinaator
T: +372 680 6646
margit.molder@tallinnhotels.ee
 
Hegle Kannastik
Tellimuste koordinaator
T: +372 680 6646
hegle.kannastik@tallinnhotels.ee

MÜÜK

Anna Teiste
Müügijuht
T: +372 680 6643
anna.teiste@tallinnhotels.ee
 
Sven Liiv
Müügijuht
T: +372 680 6641
sven.liiv@tallinnhotels.ee
 
Ando Saar
Müügidirektor
T: +372 680 6642
ando.saar@tallinnhotels.ee
 
Pille Lüüs
Marketingi- ja müügispetsialist
T: +372 680 6644
pille.lyys@tallinnhotels.ee
Broneeri tuba

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.Loe rohkem Nõustun