Menüü

Hotell Bern

Hotell Bern on siirast külalislahkust pakkuv ja suurepärase asukohaga peatuspaik Tallinna Vanalinnas, otse kesklinna külje all. Hotelli rajamisel ja teenuse kujundamisel oleme lähtunud Šveitsi hotellinduse traditsioonidest.

Vahetus läheduses leidub mitmeid restorane ja baare, kaubanduskeskusi ning suveniiripoode, kosmeetika- ja juuksurisalonge ning veekeskus. Tallinna lennujaam on hotellist vaid 20-minutise autosõidu kaugusel, reisisadamasse ja raudteejaama jõuate 10 minutiga.

Broneeri tuba »

Teenused

Hommikusöök

Maitsev buffet hommikusöök serveeritakse hotelli restoranis:

E-R                  7:00-10:00
L; P                  8:00-11:00 (k.a. riiklikud pühad)

Ratastoolis liikumine

Enamus hotelli ruumidest on ratstooliga ligipääsetavad ja meil on liikumispuudega külalise jaoks erivarustatud tuba, mis on vajadusel kõrvalasuva toaga ühendatav.  Lisainfot küsige palun hotelli vastuvõtust 680 6630 või bern@tallinnhotels.ee

Transfeerid

Hotell korraldab meeleldi Teie transpordi ja selleks palume oma soovist teatada vähemalt 24 tundi ette e-maili aadressil bern@tallinnhotels.ee. Transfeer on tasuline lisateenus.

Aitame ka auto-, bussi- või limusiini rendiga seotud küsimustes.

Parkimine

Hotelli läheduses asub mitu tasulist parkimisala, mis on soodsamad kui parkimine linnatänaval. Lisainfot küsige palun hotelli vastuvõtust 680 6630 või bern@tallinnhotels.ee

Külaliste tagasiside

Auhinnad

Booking.com Guest Review Awards 2016
8,4 out of 10

Tripadvisor Certificate of Excellence 2016

Hotels.com 2016
4 out of 5 Excellent

HolidayCheck 2016
5 out of 6

Top 10 Hotels for Romance in Estonia – 8th place

Recommended on Tripadvisor

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem Nõustun