Tallinn Hotels Facebook logoFacebookTwitter logoTwitter Skype logoSkype Eesti keelEesti keelEnglishEnglishSuomiSuomiРусскийРусский

Broneeri tuba internetis

Hotell
Parima hinna garantii


Space

Restoran MEKK

Restoranid Tallinnas - Parim valik on restoran MEKK!

Best Restaurants top 50 2014Kontseptsioon Moodne Eesti KöögiKunst on ainulaadne, avastusterohke ja huvitav nii eestlastele kui väliskülalistele. Oleme esimesed, keda peetakse moodsa eesti köögi väärikateks alustajateks täiskontseptsiooniga – uue eesti köögi kõige tegusamad esindajad täna.

Restoran MEKK - Restoranid TallinnasEesti köögi mõtestamisel saame õige otsa peale siis, kui taipame, et eestlane on endasse koondanud parima kõigilt neilt rahvastelt, kellega on sajandite vältel koos elanud. Rootslaste rahulikkus, taanlaste terve mõistus, sakslaste sihipärasus ja venelaste veendumus oma käidava tee õigsuses pesitsevad igas eestlases. Eesti köök on samuti teistelt rahvastel üle võtnud parima ja on tänu sellele äärmiselt mitmekesine.

Restoranid - Menüü koostamise põhimõtted

Peakokk on võtnud oma südameasjaks luua restoranis MEKK menüü, milles kajastuks tänapäevase eesti köögi olemus. Pakutavate roogade iseloomu määrab Eestile omaste valmistamisviiside kasutamine, kuid nüansse lisavad üle maailma õpitud võtted. Tulemuseks on Moodne Eesti KöögiKunst oma parimal kujul. Tulvil kontraste, kuid olemuselt rahulik ja harmooniline – just nagu eestlane isegi.

Restoran MEKK - Restoranid TallinnasRoad on valmistatud algusest lõpuni kohapeal. Me marineerime, soolame, suitsutame, moorime - tooraine on eeltöötlemata ja võtame toidu maitse tagamise võimalikult palju enda peale. Iseküpsetatud leib ja saiatooted on MEKK-ile auasjaks ja külaliste poolt väga armastatud.

Külalistega tegelevad ja kohapeal suhtlevad peakokk ning toitlustusjuht on alati külaliste läheduses ja rõõmuga toimetamas nende heaks. Teenindajate pikaajaline rahvusvaheliste külaliste ja erinevate formaatide teenindamise kogemus annab põhjuse olla kindel, et planeeritavad sündmused suurepäraselt sujuksid. Meie inimesed on empaatilised ja hoolivad külalistest!

Restoran MEKK - kliendi mugavus

Restoran MEKK - Restoranid Tallinnas

MEKK on restoran, kus igaüks tunneb end oodatuna ja mida võib julgelt soovitada oma sõpradele ja tuttavatele, sest kord MEKKi külastanuna pöördutakse siia ikka tagasi. Väike 50-kohaline hubase miljöö, suurepärase teeninduse ja esmaklassilise moodsa eesti köögiga restoran pöörab palju tähelepanu oma külalistele. MEKK üllatab kõiki – ja alati positiivselt!

Vali restoranid Tallinnas, vali restoran MEKK!

Telefon: + 372 680 6688
E-post: info@mekk.ee

www.mekk.ee

Certificate of Excellence 2013 MEKK

Tallinn Hotels Banner Tallinn Hotels Banner

Kliendid räägivad

Great hotel in ideal location with ...

Great hotel walking distance to all major sights. Staff very helpful and willing to ...