Tallinn Hotels Facebook logoFacebookTwitter logoTwitter Skype logoSkype Eesti keelEesti keelEnglishEnglishSuomiSuomiРусскийРусский

Broneeri tuba internetis

Hotell
Parima hinna garantii


Space

Hotell Palace

Hotel Palace

Hotell Palace asub Tallinnas Vabaduse väljaku ääres. 1937. Aastast pärit hoone näol on tegemist ajastu ühe põnevaima, glamuurseima ja uhkeima hoonega, mis on läbinud uuenduskuuri.

79-toaline äriklassihotell on läbi aegade olnud Eesti tõeline visiitkaart. Linna esindusplatsist vaid mõne sammu kaugusel paikneva hoonestiku nurgakivi sai lõplikult valmis Eesti Vabariigi sõjaeelsel kõrgperioodil, aastal 1937.

Arhitekt Elmar Lohk projekteeris Tallinna ühe glamuurseima ja uhkeima atmosfääriga maja hotelliks, kus esindatakse Eestit tema kõige paremal tasemel.

Uue sisemusega maja jätkab oma väärikal kursil, olles traditsiooniliselt modernne majakas Tallinna keskmes ja säilitades oma klassikalise atmosfääri, millele on lisandunud kaasaegne sisekujundus.

Hotelli asukoht on suurepärane nii linna pilkupüüdvamate turismiobjektide külastamiseks kui ka operatiivseteks ärireisideks.

Galerii

Hotel PalaceMajutus

Hotelli 79 numbritoa kujundamisel on olnud märksõnadeks elegantsus ja väljapeetus, 1930-ndate aastate mööbli vormikeel ja Konrad Mägi maalikunsti fragmendid. Konrad Mäge (1878–1925) võib pidada eesti kunsti imeks. Mäe jaoks ei olnud kunst mitte jäljendus, vaid alati eneseväljendus, eneseteostus ja uue maailma loomine vastavalt välisilmast tekkinud muljetele.

Kõikides tubades on konditsioneer, interaktiivne digi TVsüsteem, Samsung Galaxy tahvelarvuti, WiFi, elektripistikuga seif, triikimislaud, minibaar, hommikumantel ja sussid. Tubade põrandad on kaetud vaipkattega, kuid lisaks on toad ka allergikutele. Vannitubades on olemas föön, meigipeegel, vannitoatarbed, avar vihmadušš või kõrgema kategooria tubades vann.

Hotel Palace

Hea une tagavad ekstra pikad 210 cm voodid.

Hotelli soklikorrusel paikneb ”Sport & Lõõgastus” ala, kus treeningsaal, väike bassein, mullivann ning auru- ja leilisaun.

Mühlbergi konverentsi- ja banketisviit

Hotel PalaceMühlbergi konverentsi- ja banketisviit mahutab kuni 75 inimest ning asub hotelli esimesel korrusel. Sviit sobib nii nõupidamiste, koolituste kui ka ärikohtumiste läbiviimiseks ning on ideaalne ruum piduliku banketi korraldamiseks.

Ruumi varustuse hulka kuuluvad dataprojektor, ekraan, pabertahvel ja kirjutusvahendid.

Lisaks pakume erinevaid seltskonnamenüüsid ja kohvipausivalikuid, mida serveerime Mühlbergi konverentsi- ja banketisviidis või Galeriis.

Hotell pakub tasulise parkimine teenust lähedalolevas maa-aluses parklas.

KonradRestoran Konrad

Ideaalne paik ärikohtumisteks ja lõuna- ning õhtusöökideks.

Restoran loeb tipptasemel peakoka Rene Uusmehe juhtimisel enda missiooniks Eesti kokakunsti kaasaegset edasiarendamist lähtudes peamiselt erinevatest ajastumõjutustest Eesti toidukultuurile 20. sajandist kuni tänapäevani, hetkekski unustamata moodsaid tehnoloogiaid, tavasid, trende ja muidugi kohalikku, puhast toorainet.

Restoran Konrad jätkab Hotell Palace hotellitubade sisekujunduses leiduvat tagasivaadet 1917–1940 perioodi kaunitele kunstidele, kombineerides nii kirjanduse ja maalikunsti kaasaegse kokakunstiga.

Galerii

Galeriis serveeritakse eestipärast buffee hommikusööki ning Galerii baaris saab nautida laialdast joogivalikut.

Auhinnad
Tripadvisor Travellers´ Choice 2015

Tallinn Hotels Banner Tallinn Hotels Banner

Kliendid räägivad

From Guestbook 08.04.2011