Tallinn Hotels Facebook logoFacebookTwitter logoTwitter Skype logoSkype Eesti keelEesti keelEnglishEnglishSuomiSuomiРусскийРусский

Broneeri tuba internetis

Hotell
Parima hinna garantii


Space

Hotell Bern

Tere tulemast hotelli Bern!

Hotell BernJust siin, Tallinna vanalinnas, ootavad Teid alati soe vastuvõtt, hubane miljöö ja kaasaegsed majutustingimused. Hotell Bern pakub parimat teenindust ja muudab Teie reisi meeldejäävaks elamuseks.

Tänu hotelli heale asukohale leiate selle vahetust lähedusest lugematul hulgal vaatamisväärsusi, restorane, ööklubisid ja kauplusi. Tallinna lennujaam on hotellist vaid 20-minutise autosõidu kaugusel, reisisadamasse ja raudteejaama jõuate 5 minutiga.

Galerii         360 tour         Video

Hotell Bern - Toad

2007. aastal avatud modernse sisekujundusega hotellis on 50 tuba, mis mahutavad kokku 92 külalist: 8 ühekohalist, 23 kahekohalist ühe laia voodiga, 18 kahekohalist kahe eraldi voodiga ning 1 de Luxe tuba. Samuti on olemas invatuba ning ka eraldi toad allergikutele. Peredele on sobilikud meie vaheuksega toad.
Lisaks on hotellis restoran, baar ja kabinet ärinurgaga.

Hotell BernKunagi iidsetel aegadel, kui Kesk-Euroopa veel karude poolt tihedalt asustatud oli ning Läänemere kallastel esimesed inimasukad alles ennast sisse seadsid, hakkasid kaks suurt karu Alpidelt põhja poole parematele jahimaadele rändama.

Nende teekond kestis kaua ja oli vaevaline, kuid ükskord jõudsid nad mere äärde, tänastele Tallinna aladele. Läänemere ääres neile meeldis. Suvel käis karupaar õhtuti mere kallastel pikkade ööde romantikat ja päikeseloojangut nautimas. Talvel oli maa kaetud paksu valge vaibaga, ning soojas karukoopas üksteise kaisus mõtlesid karud õnnelikult, et nad on pärale jõudnud.  

Hotell Bern - alati usaldusväärne valik!

Hotelli Bern logo seisab papüüruserullil kahe mesikäpa tugevas haardes. Bern tähendab nii linna Šveitsis kui ka hotelli Tallinna vanalinnas. Neid ühendab külalislahkus ja kvaliteet.
Kui vajate personaalset ja abivalmis võõrustajat Tallinna vanalinnas, siis on Hotell Bern alati usaldusväärne valik.

Teie,
Hotell Bern


Auhinnad
Recommended on Tripadvisor
Expedia Insiders´ Select 2009
Hotel.info Top Rated 2010
Expedia Insiders´ Select 2010
Hotel.info Top Rated 2011
Tripadvisor Certificate of Excellence 2012
Tripadvisor Travellers´ Choice 2013
Tripadvisor Certificate of Excellence 2013
Hotel.info Top Rated 2013
Tripadvisor Travellers´ Choice 2014
Tripadvisor Travellers´ Choice 2015

Tallinn Hotels Banner Tallinn Hotels Banner

Kliendid räägivad

Location, staff and comfort

Just returned from a 4 day visit to Tallinn and we enjoyed it thoroughly.A lovely welcome when we ...