Näita/Peida galeriid

MEKK Baar

Lounge-stiilis MEKK Baar ootab Teid varahommikust hilisõhtuni, pakkudes mugavat kohtumispaika soojas ja õdusas miljöös, kus saate nautida kokteile väikestes laudkondades või hoopis kaminatule paistel pehmetel diivanitel.

Baari joogikaart on koostatud nõudlikule maitsele. Kokteilide valmistamisel ei ole kokku hoitud toodete (k.a. värskete mahlade) kasutamisel. Jookide valik on lai ja nende kvaliteedile pannakse erilist rõhku.

Meie baari menüü on mitmekesine ja roogade valmistamisel on oluliseks lisaks puhastele ja lihtsatele maitsetele ka portsjonite suurus. Menüüs on supid, salatid, võileivad ning kohapeal valmistatud magusroad.

Baaris on ka eraldi asetsev privaatruum – Linnamüürikamber, mis sobib ideaalselt koosolekute, presentatsioonide, vastuvõttude, lõuna- ja õhtusöökide korraldamiseks. Lisaks privaatsusele leiab sealt iidse 13. sajandist pärineva linnamüüri, mis varjab sajanditetaguseid saladusi.

Suveperioodil saame rõõmu tunda päikseküllasest terrassist, millel on vaade õnnetoovale korstnapühkijale ja purskkaevule.

Õdus miljöö ja linna tuiksoonel asetsemine annab meie baarile eelise olla parimaks kohtumispaigaks.

Broneeri tuba