• Hotel Palace,
    Eesti esindushotell läbi aastakümnete.

  • Tallinna legendaarseim
    hotell aastast 1937.

  • Restoran Konrad Tallinn

Hotell Palace ★★★★SUPERIOR

Elmar Lohki projekteeritud ning 16. jaanuaril 1937 aastal avatud hotell on oma ajastu üks põnevamaid, glamuursemaid ja uhkemaid ehitisi.

Asukohaga Tallinna peaväljakul ja kõrge teeninduskultuuriga on Palace Hotell oma 80-aastase ajaloo jooksul saavutanud erilise staatuse  – olla Eesti esindushotelliks läbi aastakümnete.

Tallinna vanalinn, moodne ärikvartal ning mitmekülgne kultuurikeskus jäävad hotellist vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele.

Hotell taasavati peale põhjalikku remonti 26. juunil 2014 ning oktoobris omistati kategooria ★★★★SUPERIOR.

Loe rohkem Palace Hotell ajaloost.

Broneeri tuba või pakett»

Toad

Hotelli 79 numbritoa kujundamisel on olnud märksõnadeks elegantsus ja väljapeetus, 1930-ndate aastate värvid ja mööbli vormikeel. Tubade disaini läbivaks elemendiks on Eesti kuulsaima maalikunstniku Konrad Mägi (1878–1925) maalide fragmendid.

Austades ajalugu, pakub Hotell Palace siiski tehnoloogia viimast sõna ning kaasaegseid mugavusi. Kaasaegne LED-valgustus, reguleeritav konditsioneer, interaktiivne digiTV-süsteem, Samsung Galaxy tahvelarvuti ja tasuta WiFi aitavad muuta Teie viibimise igati mugavaks.

Hotellis on ka ühendatavaid tube ning tube allergikutele ja liikumispuudega külalistele. Hotell Palace on tubakavaba.

Vannitubades on olemas föön, meigipeegel, vannitoatarbed, avar vihmadušš ja kõrgema kategooria tubades vann.

Broneeri tuba või pakett»

Restoranid ja baarid

Hotell Palace on alati olnud populaarseks kohtumispaigaks nii kohalikele kui ka Tallinna külalistele. Meie eesmärgiks on tutvustada eestimaist toidukultuuri ja jooke, olgu siis tegemist hommikusöögi või romantilise õhtusöögiga.

Broneeri laud restoranis Konrad»

Konverentsid

Hotelli suurim saal, Mühlbergi konverentsi- ja banketisviit, mahutab kuni 75 inimest ning asub hotelli esimesel korrusel. Sviit sobib nii nõupidamiste, koolituste kui ka ärikohtumiste läbiviimiseks ning samuti ka piduliku banketi korraldamiseks.

Ruumi varustuse hulka kuuluvad kaks statsionaarset dataprojektorit ja kaks ekraani, helisüsteem kahe mikrofoniga, traadita internetiühendus, pabertahvel, kirjutuspaberid, pliiatsid ja jäävesi.

Tehniline varustus ühildub Apple AirPlay-ga, kasutades selleks eraldi võrku ning võimas WiFi on hotelli võrgust eraldatud.

Sviidis on suured riidekapid, distantsjuhtimisega ja täielikku pimendust võimaldavad kardinad ning reguleeritav võimas konditsioneer.

Konverentsi päringuvorm»

Hotell Palace eripakkumised

Hotell Palace on Teie valiku lihtsustamiseks valmistanud mõned eripakkumised, et kodulehelt broneerimine oleks alati kasulik. Leidke endale sobiv!

Broneeri tuba või pakett »

Kontaktid ja asukoht

Hotell Palace taasavati peale põhjalikku remonti 26. juunil 2014.

Vabaduse väljakul asuv ja kõrge teeninduskultuuriga Hotell Palace on oma ajastu üks põnevamaid, glamuursemaid ja uhkemaid ehitisi.

Tallinna vanalinn, moodne ärikvartal ning mitmekülgne kultuurikeskus jäävad hotellist vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele. Lennart Meri Tallinna Lennujaam on 15-minutilise ja reisisadam 10-minutilise autosõidu kaugusel.

Kontaktid:

Aldera Hotell OÜ / Hotell Palace
Vabaduse väljak 3
10141 Tallinn, Estonia
T: +372 680 6655
palace@tallinnhotels.ee
facebook.com/palacehoteltallinn
Reg. code: 11084782
EE100952346

Tellimused:

T: +372 680 6646
F: +372 680 6656
palace@tallinnhotels.ee

Broneeri tuba »
Broneeri tuba